www.cvonline.hu

C# fejlesztő képfeldolgozás területére (B66C#)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, XI. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

C# fejlesztő képfeldolgozás területére

Partnerünk mikroelektronika, napelem- és kijelzőipar területén tölt be piacvezető szerepet méréstechnika területén, termékeiket világszerte használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A termékek fejlesztése és gyártása is Budapesten tartózkodik.

Pozíció azonosító: B66C#
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Szoftverek képfeldolgozási rétegeinek fejlesztése
  • Nagy számításigényű algoritmusok implementálása, sebességoptimalizálása
  • Tudományos kutatás-fejlesztés segítése
  • Meglévő szoftverek karbantartása, továbbfejlesztése

Elvárások

  • Informatikus / programozó matematikus / villamosmérnök / fizikus végzettség
  • 3+ év C# gyakorlat
  • 3+ év Visual Studio gyakorlat
  • Képfeldolgozásban szerzett tapasztalat, matematikai alapok ismerete
  • Jó problémamegoldó készség, nagy képzelőerő, kreativitás, eredményszemléletű hozzáállás
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előny

  • OpenCV / Emgu CV
  • GPU fejlesztői ismeretek (CUDA)
  • Neurális hálók, Markov modellek, multi-ágens szakértői rendszerek ismerete, alkalmazása
  • Coding standard alkalmazása, tiszta kód szeretete
  • Verziókövető rendszerek ismerete (Git, SVN)
  • Agilis módszertanok ismerete

Amit partnerünk kínál:

  • állandóan megújuló, frissülő projekthalmaz
  • folyamatos szakmai kihívások
  • modern, kényelmes munkakörnyezet
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Fizikus, Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol