C++ fejlesztő - Kanadai munkavégzéssel (1-4 hónap) [ST-CC05]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.11.06.
Hirdetés azonosító: 978998

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű szoftverfejlesztő cég megbízásából keresünk C++ fejlesztői pozícióba szakembert számítógépes szimulációs rendszerek fejlesztéséhez.

Feladatok

A projekt célja az ügyfél által használ szimulációs szoftver fejlesztése, illetve karbantartása. A pozíció fókuszában az agilis módszertan alapú szoftverfejlesztői csapat tagjaként több futó projektekben az új funkcionalitások fejlesztése, illetve a meglévők karbantartása van. A munkatárs a betanulás után jellemzően egy rövidebb időszakot fog a kanadai ügyfélnél eltölteni, majd pedig a budapesti irodából folytatja a munkáját. A következőkben további utazások is elképzelhetőek a munkavégzéssel kapcsolatban, jellemzően Észak-Amerikába és/vagy Nyugat-Európában.

Elvárások

- Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
- Legalább fél év C++ fejlesztői tapasztalat
- Windows-os ismeretek, vagy nyitottság annak elsajátítására
- Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Önállóság és gyors tanulási készség
- A kiküldetés vállalása hosszabbtávra

Előny

- Erős Windows API ismerete
- Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell script, Python, stb.)
- Qt Framework ismerete
- Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
- Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió