www.cvonline.hu

C++ FEJLESZTŐ - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 505 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

C++ FEJLESZTŐ

Keresünk nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat tervezőrendszer fejlesztőcsoportjába, C++ programozási feladatra.

Feladatok:

  • Szoftver fejlesztés
  • Elkészült szoftver továbbfejlesztése, futó projektbe kapcsolódás C++ nyelven

Fizetés:

  • br.: 1300 Ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Valamely objektumorientált programnyelv magas szintű ismerete
  • Legalább heti 20 órás munka vállalása órarenddel összeegyeztetve
  • ARM architektúra ismeret
  • Angol középfok

Munkaidő:

  • Legalább heti 20 óra

Munkavégzés helye: Otthonról

Iroda: Budapest

E-mailben: az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal. Tárgyba írd bele: C++ FEJLESZTŐ