www.cvonline.hu

C# fejlesztő - Budapest

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 902268

Nagy múltú, IT területen tevékenykedő multinacionális partnerünk csapatába keresünk C# fejlesztő kollégákat. A cég izgalmas kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál neked, figyelve arra, hogy közben mind feljebb és feljebb lépegethess a ranglétrán. Emellett a versenyképes fizetés nem elhanyagolható szempont, valamint a modern, magas minőségű, high-tech munkakörnyezet sem. Az új fejlesztő kollégák egy lelkes, fiatal, agilis módszertant követő csapatban fognak dolgozni.

Feladatok:
  • szoftver megoldások kivitelezése, a tervezéstől a kódoláson át az utógondozásig
  • részvétel karbantartási tevékenységekben, műszaki tanulmányok készítésében és tesztautomatizálási folyamatokban
  • szoros együttműködés a csapattagokkal, és nem csak a fejlesztőkkel
Elvárások:
  • rendelkezel MSc vagy BSc diplomával informatikai, mérnöki, vagy valamilyen kapcsolódó területen
  • legalább már 1 éves tapasztalatod van ASP.NET alapú applikációk, C#.NET 4.0 fejlesztésben és értesz az adatbázisokhoz (MSSSQL, Oracle) is
  • jól beszélsz és írsz angolul
  • nem okoz gondot, ha csapatban kell dolgoznod
Amit kínálunk:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni
  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • igyekszünk tippeket adni a szakmai interjúra való felkészüléshez
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha elfogadod a kihívást, akkor küldd el nekünk önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre, és ha kérdésed merülne fel, az alábbi számon elérsz minket: +36 70 6655679

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk ahhoz, hogy jelöltjeink számára a lehető legjobb HR-szolgáltatást nyújtsuk az egész országban, és megtaláljuk számukra a megfelelő karrierlehetőséget.

Kategória
IT / Informatika
Régió