www.cvonline.hu

C# Fejlesztő (B67CJ)

  • A hirdetés tegnap lejárt

C# Fejlesztő (Banki, pénzügyi területre)

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég. Fő tevékenységük egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek szállítása- elsősorban hitelminősítés és kockázatelemzés terültén.

Pozíció azonosító: B67CJ
Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • Meglévő és új online banki rendszerek fejlesztése
  • Hangsúlyosan backend fejlesztési feladatok ellátása
  • Adatbázisfejlszetési feladatok

Elvárások

  • Min. 1, ideálisan 2-3 év C# fejlesztői tapasztalat
  • SQL ismeretek
  • MVC keretrendszer ismerete
  • Professzionális hozzáállás, analitikus gondolkodási képesség

Előny

  • PL SQL ismerete
  • Web programozásban szerzett tapasztalat
  • Banki, pénzügyi szoftverek fejlesztésében való jártasság

Amit kínál a cég:

  • Stabil háttér
  • Hosszútávú lehetőség
  • Folyamatos fejlődés senior kollégák támogatásával
  • Barátságos, támogató légkör

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű