www.cvonline.hu

C és C++ fejlesztő

  • A hirdetés 991 napja lejárt

Partnerünk a villamosenergia-rendszerek üzemirányító- és szimulációs alkalmazásainak elismert fejlesztő és szakértői műhelye. Kiemelkedő szakmai színvonalú csapatuk bővítéséhez keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Villamosenergia-rendszeri tréning szimulátor funkcióinak, modelljeinek és felületeinek kialakítása és bővítése,
  • változatos fejlesztési feladatok: desktop és szerver alkalmazások fejlesztése Windows és Unix rendszerekben,
  • részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, tesztelés),
  • automatikus tesztkörnyezet kialakítása,
  • bekapcsolódás a villamosenergia-rendszer üzemirányítását végző szoftverek fejlesztésébe.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • a C és C++ programozási nyelv ismerete,
  • angol nyelvű dokumentációk írása/olvasása,
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat (vagy 2-3 befejezett önálló projekt).

Előnyt jelent:

  • Java, Boost, Qt és C++11 szabvány ismerete,
  • automatikus teszteljárások és módszerek ismerete,
  • Unix alapú operációs rendszerek ismerete.

Amit partnerünk kínál:

  • Változatos, színvonalas szakmai feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • jó munkahelyi légkör, kiváló munkakörülmények,
  • versenyképes kompenzáció.

Munkavégzés helye:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol