www.cvonline.hu
C++ developer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.06.
Jelentkezési határidő: 2015.06.10.
Hirdetés azonosító: 928285
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Amerikai tulajdonban lévő, pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk számára keresünk C++ fejlesztői pozícióban kollégákat.

Főbb feladatai:

- Kommunikációs és szakmai kapocs az egyes területek között (belső ügyfelek, a fejlesztők és a projekt menedzserek)
- Eszkalációs feladatok elvégzése a PM-től a L2-nek L3 szint támogatása
- Felelős a fejlesztések végrehajtásáért
- Stratégiai tesztek és taktikai megoldások kialakítása és végrehajtása
- Skálázhatóság javítása a teljesítmény és a hatékonysági stratégiák optimalizálása
- Részvétel az implementációban, és tesztelésben egyaránt.

Követelmények
- Erős technikai háttér szoftverfejlesztés területen
- Tapasztalat design, C++, STl/Boost, MultiThreading/ Unix/Linux platform
- Agilis módszertanban tapasztalat
- Tapasztalat Pyton /Perl nyelvben
- Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen
- Világosan tömör kommunikáció

Kategória
IT / Informatika
Régió