www.cvonline.hu

C++ developer

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.07.15.
Hirdetés azonosító: 894993

Ügyfelünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató cége. Budapesti projektirodájukba bővülés miatt keresnek C++ Fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

- 3 dimenziós képfeldolgozó szoftver fejlesztése egészségügyi témában
- Tervezés és kódolás
- Napi szintű kapcsolattartás a fejlesztő (Scrum) csapat külföldi tagjaival

Elvárások:

- C/C++ fejlesztői tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás

Előny:
- Linux ismeretek
- Shell scripting tapasztalat
- Szoftvertervezői tapasztalat
- Java fejlesztési tudás
- Képfeldolgozási, szintézis vagy 3D ismeretek
- Egészségügyi fejlesztésekben szerzett tapasztalat
- Szigorú minőségbiztosítási környezetben szerzett tapasztalat (pl. SIL3, SIL4)
- Nemzetközi projektben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Lendületes, összetartó csapat
- Professzionális munkakörnyezet
- Angol nyelvi képzés
- Hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a