www.cvonline.hu

C++ developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.01.
Jelentkezési határidő: 2017.04.08.
Hirdetés azonosító: 1108666
lejárt

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk C++ szoftverfejlesztőt orvosi képalkotó szoftver fejlesztéséhez. Partnercégünk a hazai informatikai piac meghatározó, stabil szereplője. Kutatási-fejlesztési partnerként a technológiai óriás szinte valamennyi szakterületén jelen vannak, egyre több termékfejlesztési és rendszertesztelési feladatot és egyre több felelősséget kapva az új megbízásokkal.

Elvárások a  fejlesztővel szemben:

  • 2+ év tapasztalat a C++ programozási nyelv használatában
  • 2+ év tapasztalat OOP-ben, OOD-ben
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Szakirányú felsőfokú (informatikus vagy villamosmérnök) végzettség
  • Utazási hajlandóság (időszakosan, néhány napos németországi munkavégzés)

Előnyök:

  • Hiba- és verziókövető eszközök ismerete
  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok
  • DICOM szabvány ismerete
  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi csapatban való munkavégzés

Amit a pozíció kínál:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Betanulási lehetőség tapasztalt kollégáktól
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomag
  • Továbbképzések

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció és jelenleg nyitott egy új szakmai kihívásra, töltse fel angol nyelvű önéletrajzát a hays.hu oldalára.

Munkavégzés helye: Budapest