www.cvonline.hu
C# developer
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.23.
Hirdetés azonosító: 1041028
lejárt

We are looking for experienced C# developers on behalf of our international IT company with at least intermediate English knowledge. Work location is Debrecen and/or Budapest. Apply and work as part of a dynamic and developing team.

Feladatok:

  • Software development in C# language
  • Cooperation with the team
  • Bug tracking
  • Documentation

Elvárások:

  • At least intermediate English knowledge
  • 2-3 years of relevant C# developer experience
  • Able to work as part of an international team

Amit nyújtunk:

  • Multinational, modern work environment
  • Opportunities for professional growth
  • Competitive salary and benefits
  • Easy-to-reach location

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.