www.cvonline.hu
C# Developer
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.01.06.
Hirdetés azonosító: 1002157
lejárt

On behalf of our multinational partner - who has many R&D projects - we are currently looking for senior and medior candidates to develop unique, innovative products to their client.

Feladatok:

  • Analysis and design for new software development
  • Write code, run unit tests
  • Software implementation
  • Repair or expansion of existing programs to increase client satisfaction or adapt to new requirements
  • Implement defect correction
  • Quality Assurance of code (code review, design review, pair programming)
  • Documentation

Elvárások:

  • University/College degree
  • Minimum 2 years of experience in developer position
  • Experience with C# programming (WPF, Entity Framework, Enterprise Library)
  • Experience with SQL programming
  • Knowledge about Integrated Development Environments (Visual Studio, Eclipse)
  • Fluent English skills

Amit nyújtunk:

  • Stable company background
  • International work environment
  • Opportunity to work on innovative projects
  • Competitive compensation package
  • Modern office

Jelen hirdet೩sre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.