www.cvonline.hu

C / C++ SZOFTVERFEJLESZTŐ

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 778401
lejárt

  SZERETNÉL OLYAN HELYEN DOLGOZNI, AHOL A MUNKÁD EREDMÉNYE A JÖVŐ TÁVKÖZLÉSI GENERÁCIÓS TECHNIKÁJÁT MEGHATÁROZZA?
AHOL KOMOLY FELADATOK VÁRNAK RÁD?
Ahol lehet gondolkodni is és méltányolják az újító ötleteidet? Jó lenne, ha olyan kollégák, vezetők vennének körül, akik partnerként kezelnek? Jó lenne egy olyan munkahely, ahol nincsenek tarthatatlan határidők és nem kell felesleges köröket futnod?
Ezért cserébe igen jó fejlesztő vagy komplex gondolkodással? Akkor ez a Neked való ajánlat!

Ügyfelünk egy skandináv tulajdonban lévő mérnöki szolgáltatásokat nyújtó multinacionális vállalat. Dinamikus, fiatal, közel 50 fős műszaki csapattal dolgoznak, NAGYSZERŰ KÖRNYEZETBEN JÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT. A feladatok nem egyhangúak, folyamatosan ÉLVONALBELI technológiákkal dolgoznak, külföldi kollégákkal kooperálva. A fejlesztések folyamatosak, ezért a mérnöki csapat bővülése sem áll meg az év folyamán, C / C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégákat keresünk számukra.

A pozíció megnevezése:

Feladatok:

  • Telekommunikációs tesztelési eszközök fejlesztése;
  • Olyan platform megoldások és alkalmazások előállítása, amelyek átalakítják a jövőben a mobil kommunikációt.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki / informatikai végzettség
  • Legalább 2-3 éves C / C++ programozási tapasztalat backend fejlesztésben
  • Magas szintű Unix / Linux ismeretek
  • IP technológiák ismerete (Ethernet, TCP / IP, etc.)
  • Script nyelvek ismerete (shell, Python, etc.)
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete
  • MS Office ismeretek

Előnyök:

  • Tesztelési koncepciók ismerete (White/Black Box, Regression, etc.)
  • Telekommunikációs projektekben való részvétel

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Skandináv munkakultúra (családbarát, emberközpontú);
  • Élvonalbeli fejlesztési technológiák és projektekben való részvétel.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C,C++,C#)
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázz rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Régió