www.cvonline.hu

Good analytical and problem solving skills
Good Linux/Unix skills

Ad vantages:
Scripting experience (Unix Shell, Python, etc.)
Experience with Cloud technologies or virtualization
Knowledge of ISTQB
Understanding of IP technologies (Ethernet, TCP/IP, etc.)
Knowledge of Git, ClearCase or similar revision control
  systems
› Continuous Integration experience (Jenkins)
Knowledge of agile methodologies

We offer:
World-class premises and working conditions
Family-friendly workplace
Challenging projects in a young and dynamic team
Continuous learning and self-development possibilities
Competitive salary plus benefits

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Pest

Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...