www.cvonline.hu

C# Architekt orvostechnológiai területre

  • A hirdetés 135 napja lejárt

Feladatok

  • A csapat technikai, technológiai képviselete

  • A csapat által fejlesztett komponensek architektúrájának kialakítása, karbantartása

  • Szoros együttműködés a product experttel, illetve a többi architekttel

  • A csapat technikai irányítása

Elvárások

  • 5+ év .NET/C# tapasztalat

  • 5+ év OOP tapasztalat

  • Felsőfokú informatikus/mérnök végzettség

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Stratégiai gondolkodás

  • Társalgási szintű angol

  • Utazási hajlandóság (időszakosan rövidtávú németországi munkavégzés)

Előny

  • Architekt tapasztalat

  • Platformfejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok

  • DICOM szabvány ismerete

  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Nemzetközi csapatban való munkavégzés

Egyéb információ

Amit partnerünk kínál:

  • Dinamikus érdekes feladatok

  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel

  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség

  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban

  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Kerékpáros barát munkahely

  • Rugalmas munkarend

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika