www.cvonline.hu

C# ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 956 napja lejárt

 A Healthware Tanácsadó Kft.

 munkatársat keres.

A Healthware Tanácsadó Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai egészség-gazdaságtani, egészség-finanszírozási tanácsadás területén. Folyamatosan bővülő szolgáltatási- és ügyfélkörünk megkívánja új munkatársak csatlakozását.

Projekt leírása:

  • Vállalati adatmegjelenítő és adatelemző alkalmazás szerver oldali fejlesztése.
  • Adatelemző alkalmazás csatlakoztatása külső rendszerekhez. Szabványos rendszer illesztések létrehozása.
  • Támogatott adatbázis-kezelő szoftverek körének bővítése.
  • Telepítő csomagok létrehozása és karbantartása.

Feladatok:

  • Szerveroldali alkalmazások tervezése és implementálása
  • .Net alkalmazások tesztelése és hibakeresése
  • Szoftverkód folyamatos elemzése és refaktorálása
  • Szoftver minőség biztosítása és a fejlesztői dokumentáció frissítése
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztésben résztvevő csapattagokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum egy év C# programozási tapasztalat az alábbi technológiák használatával
    • WCF (Windows Communication Foundation) és web szolgáltatások
    • LINQ
    • .NET Framework 4
    • Entity Framework
  • SQL nyelv ismerete (Oracle ODAC);

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Programtervezési minták ismerete
  • Visual Studio 2010 fejlesztőkörnyezet ismerete
  • Oracle adatbázis-kezelő és PL/SQL nyelv ismerete
  • IIS konfigurációs és üzemeltetési tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Fiatalos, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél) a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2014. augusztus 16-ig küldje el hozzánk a lenti e-mail címre. Rész- és teljes munkaidős pályázók jelentkezését is várjuk. Pályázati anyagát bizalmasan kezeljük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő