www.cvonline.hu

C# ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 806169
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt már több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal egészség-gazdaságtani és egészség-finanszírozási tanácsadás területén működő, folyamatosan bővülő szolgáltatási- és ügyfélkörrel rendelkező, a hazai piacon meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk C# alkalmazásfejlesztő pozícióba munkatársat.

Projekt leírása

  • Vállalati adatmegjelenítő és adatelemző alkalmazás szerver oldali fejlesztése
  • Adatelemző alkalmazás csatlakoztatása külső rendszerekhez. Szabványos rendszer illesztések létrehozása
  • Támogatott adatbázis-kezelő szoftverek körének bővítése
  • Telepítő csomagok létrehozása és karbantartása

Feladatok:

  • Szerveroldali alkalmazások tervezése és implementálása
  • .Net alkalmazások tesztelése és hibakeresése
  • Szoftverkód folyamatos elemzése és refaktorálása
  • Szoftver minőség biztosítása és a fejlesztői dokumentáció frissítése
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztésben résztvevő csapattagokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 1+ év C# programozási tapasztalat az alábbi technológiák használatával
  • WCF (Windows Communication Foundation) és web szolgáltatások
  • LINQ
  • .NET Framework 4
  • Entity Framework
  • SQL nyelv ismerete (Oracle ODAC)

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Programtervezési minták ismerete
  • Visual Studio 2010 fejlesztőkörnyezet ismerete
  • Oracle adatbázis-kezelő és PL/SQL nyelv ismerete
  • IIS konfigurációs és üzemeltetési tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Felelősségteljes munkakör
  • Fiatalos, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége

Jelentkzés módja

Honlapunkon történő Link megjelenítésekövetően pályázati anyagának  ( fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél, a fizetési igény megjelölésével ) feltöltésével.

Kategória
IT / Informatika