www.cvonline.hu

C++ alkalmazás fejlesztő (Debrecen) (INTS/11/19)

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Debreceni szoftver-fejlesztő partnercégünk számára keresünk tapasztalt fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

• Specifikáció készítése angol és magyar nyelven (alkalmazás tervezés)

• Fejlesztés specifikáció alapján

• Tesztelés, együttműködés a tesztelő csapattal

• Teszt protokollok készítése

• Kezdő programozók támogatása

Elvárások:

több éves tapasztalat C / C++ alapú programozási nyelvekben, alkalmazás tervezésben, fejlesztésben

felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség

angol nyelv középszintű ismerete, aktív nyelvhasználat

Előnyt jelent:

• mobil platformok ismerete (ARM alapú WinCE, illetve Linux rendszerek)

• mezőgazdasági / közlekedés-elektronikai ismeret (CAN, LIN, ISOBUS)

• .NET / SQL / Qt / OpenVG tapasztalat

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem

• részben flexibilis munkaidő

• szakmai fejlődési lehetőség

• egyéni képzések támogatása, nyelvtanulási lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő