www.cvonline.hu

Buyer

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 822130

Multinacionális logisztikai cég szigetszentmiklósi telephelyére, azonnali munkakezdéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Buyer

Feladatok:
  • Buyer is responsible for the efficient, effective and timely management of goods, warranty and repair PO
Elvárások:
  • Minimum two years of Purchase related experience,
  • Requires extensive knowledge of general business methods and practices with an emphasis in material management,
  • Demonstrates sense of urgency for customers,
  • Identifies and removes obstacles to ensure organizational results are achieved.
Előny:
  • Completes job assignments with minimal supervision,
  • Seeks feedback, leverages experiences and acquires & shares new skills and knowledge to enhance organizational capability and individual competence
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (megközelíthető Csepelről és környező településekről céges busszal)
  • Munkaidő: H-P, napi 8 órában
Kapcsolat:
Jelentkezés: fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Referencia szám: Buyer01

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül