www.cvonline.hu

Buyer / Beszerző

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 533744

Gyártó a márka mögött

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimedia piacokon.

A Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban zöldmezős beruházás keretében 2002- ben létesített Sanmina Magyarország Kft. a Sanmina Mechanikai Rendszerek Divízió gyáraként fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik.

Az elmúlt években a régió egyik  legjelentősebb munkáltatójává váltunk. Dolgozói létszámunk jelenleg közel 500 fő.

Az alábbi munkakörre várjuk a jelentkezéseket:

Senior Buyer

Feladatai:

  • A hozzá tartozó részleg beszerzési forrásainak kontrollálása, új potenciális beszállítók keresése. A beszállítói kör alapadatainak rendszerben történő kezelése, kiigazítása.
  • A fentihez kapcsolódóan az új beszállítók bevezetése, szükséges specifikációk bekérése a társosztályoktól és az új beszállító részére történő továbbítása.
  • Tenderek lebonyolítása, elemzése, összegzése, szerződések előkészítése.
  • Beszerzési árak és egyéb alapadatok karbantartása a vállalatirányitási rendszerben, összevetése a vevői árajánlatokban szereplő adatokkal. Eltérés esetén szükséges intézkedések meghozatala.
  • Beszerző kollégák munkájának segítése.
  • Beszerzett anyagok rendelésen lévő „excess & obsolete” készletének heti ellenőrzése, megelőző akciók meghozatala közösen a beszerzőkkel.
  • Beszerzési folyamatokhoz kapcsolódó riportok készítése, kiértékelése akciótervek kidolgozása.
  • Felmerülő problémákra  hosszú távú megoldási javaslatok összeállítása és elfogadás esetén azok végigvitele.
  • Beszerzett forgóanyagkészlet heti szintű ellenőrzése és megfelelő szinten tartása a gyártási terv figyelembevételével.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 3 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű office ismeret, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Rugalmasság
  • Önállóság, megbizhatóság
  • Precizitás
  • Asszertív kommunikációs képességek
  • Jó együttműködési készség
  • Jó analitikus készség