www.cvonline.hu

BUYER (6723)

  • A hirdetés 833 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. - Munkaerő-Kölcsönző cég - multinacionális megbízója részere keres új munkatársakat az alábbi munkakörbe Veresegyházra:
Buyer

Angolul folyékonyan beszélő pályázók jelentkezését várjuk egy fiatal, dinamikus csapatba, a vállalat Sourcing tevékenységének koordinálására!

Feladatok:
•A beszállítók tevékenységének koordinálása a vevői igénynek megfelelően
•A beszállítók teljesítményének mérése, elemzése és a megoldás elősegítése gyenge beszállítói teljesítmények esetén
•Lejárt tételek kezelése, együttműködve a mérnöki csapatokkal
•A nyitott beszállítói megrendelések kezelése, különös tekintettel a vevői feltételek szerinti teljesítésre és az időben történő szállításra
•Rövid határidejű rendelések kapcsán a legoptimálisabb határidők bekérése, megfelelő beszállító kiválasztása, a teljesítési határidők leszorítása, határidőre történő teljesítés elősegítése, figyelembe véve a költségmegtakarítást
•Árak újratárgyalása a legfőbb beszállítókkal
•Sürgős megrendelések kapcsán kiszállítások megszervezése
•Kapcsolattartás a vevőellátási csapattal, új szállítási határidők kommunikálása, az új adatok függvényében a határidők módosítása a vállalatirányítási rendszerben, rendszertesztelés
•A reklamációk, minőséggel és egyéb, beszállítóval kapcsolatos ügyek intézése, megoldása
•Számladokumentációk kiállítása; számla-visszavonási kérelmek kezelése, csökkentése
•Műszaki rajzok és specifikációk értelmezése
•A cégen belüli kommunikáció és koordináció a mérnökséggel, vevőszolgálattal, stratégiai beszerzéssel, pénzüggyel és a raktárakkal

Elvárások:
•Főiskolai/Egyetemi diploma külkereskedelmi, közgazdasági, mérnöki vagy műszaki területen
•Folyékony angolnyelv-tudás (szóban és írásban),
•Minimum 2 év beszerzési vagy egyéb releváns tapasztalat
•MS Office felhasználói szintű ismerete,
•Műszaki affinitás
•Kitűnő kommunikációs képesség, proaktivitás
•Ügyfél-orientáltság
•Erős elemző és priorizáló készség, kiemelkedő problémamegoldó képesség
•Csapatjátékos viselkedés

Előny:
•Francia nyelvtudás
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Oracle/SAP)
•Tapasztalat mérnöki/termelési/minőségügyi területen

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség.
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról.
•Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál!

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, a E-mail cím megjelenítése címre.
Kérjük a tárgyban tüntesse fel ”Buyer”.
Érdeklődni a 06/1-279-0624-es telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő