www.cvonline.hu

BÚTORTERVEZŐ

Régió: Békés
Békés

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 752231
lejárt

Megye:    Békés megye

A pozíció leírása:    Egyéni, kreatív, gyártható termékek, bútorcsaládok tervezése.

Feladatkör, felelősségek:    Egyéni, kreatív, gyártható termékek, bútorcsaládok tervezése.

Együttműködés és folyamatos egyeztetés a termelési igazgatóval,

Elkészített tervekről szóló prezentáció az ügyvezető részére,

Tervek kivitelezésének nyomon követése,

Ügyfelekkel való megbeszéléseken való részvétel,

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Minimum középfokú végzettség,

Bútorok, bútoralkatrészek tervezésében szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat,

Bútor tervezői végzettség vagy tanulmányok folytatása,

Bútoripari tevékenységben való jártasság, alapfogalmak, termékek,

Gyártási technikák ismerete,

Jó grafikai készség, rajztudás,

3D-s tervezői programok ismerete,

Számítógép biztonságos használata,

Önálló munkavégzés,

Céltudatosság és határozottság,

Precíz munkavégzés, kreativitás.

Nyelvtudás:    középfokú angol, olasz nyelvtudás előny,

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonban lévő, Békés megyei kisvállalat, bútoralkatrészek, komplett bútorok gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Amit megbízónk kínál:

Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,

Vonzó juttatási csomag,

Alap + teljesítménybérezés,

Egyéb:

A munka home • office jelleggel, önállóan végezhető, igény esetén a megbeszélések a székhelyen és telephelyen történhetnek.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Békés
Békés