www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1081004
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége
keresi új munkatársát

BÚTORTERVEZŐ / DESIGNER

munkakörbe.

A cég 1991-ben alakult, mintegy 130 munkatársával, és a majd 2 milliárd forintos éves forgalmával, valamint a folyamatos fejlesztések eredményének köszönhetően a hazai bútorgyártás egyik kiemelkedő képviselőjévé vált.

Feladatok:
  • Új termékcsaládok tervezése üzletáganként:
  • Iskolabútor
  • Óvodabútor
  • Utcabútor
  • Öltőzőbútor
  • Hotel, gasztro bútor
  • Lakossági bútor
  • Meglévő termékcsaládok ráncfelvarrása, újragondolása
  • Kapcsolódó műszaki rajzok elkészítése
  • Gyárthatóság ellenőrzése
  • Önköltségszámítás
  • Egyeztetés az üzemvezetőkkel a gyártási technológiáról
  • AutoCad és / vagy ProEngineer program használata 2D-ben és 3D-ben
  • Faipari bútorok esetén Korpus program használata
  • A tervező a meghatározott fejlesztési célokon belül a termékötlettől kezdődően az optimális gyártási eljárásokon keresztül egészen a piac meghódításáig az egész folyamatban hozzájárul a termékek sikeréhez
Elvárások:
  • Felsőfokú fémipari végzettség
  • Felhasználói szintű tervező program ismeret
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
  • Üzleti megjelenés
Előny:
  • Faipari végzettség
  • Bútoriparban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Biztos munkahely hosszú távon
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban
Munkavégzés helye:
  • Zsámbék
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest