www.cvonline.hu

Bútorösszeszerelő - Németország

  • A hirdetés 72 napja lejárt

Munkatársakat keresünk németországi bútoráruházakhoz, szoba- és konyhabútorok szállítására, összeszerelésére.

Bútorösszeszerelői szakmai tapasztalat vagy asztalos végzettség szüséges a munkakör betöltéséhez.

Feladatok:

  • Előregyártott bútorelemek összeszerelése
  • A kész bútorok kiszállítása és beszerelése
  • Az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, velük való kapcsolattartás
  • Időpontok és határidők teljesítése/betartása

Amit elvárunk:

  • Tanulási-, fejlődési hajlandóság
  • Pontos, precíz , önálló munkavégzés
  • Fizikai teherbírás
  • Társalgási szintű német nyelvtudás. Fontos! A külföldi partnercégünk személyesen keresi fel telefonon a jelentkezőket.

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú munka
  • Stabil vállalati háttér
  • Ingyenes szállás
  • Teherautó vezetői jogosítvány megszerzésének támogatása.

Helyszínek: Hamburg, Lipcse

Az új kollégák az első időszakban képzésen vesznek részt, ez körülbelül 6 hónap. Erre az időszakra NETTÓ 1300 euro fix fizetés jár.
Ez után kölcsönös elégedettség esetén 1900-2100 euro fizetéssel lehet számolni + jatt, ami az összeszerelések folyamán gyűjthető össze.

FONTOS: Hosszú távra keresünk munkatársakat!
Kérjük csak olyan pályázók jelentkezését, akik hosszú távon, több éves kinti tartózkodást, vagy végleges kiköltözést terveznek.