www.cvonline.hu

Bútorértékesítő

  • A hirdetés 1071 napja lejárt

Európa vezető bútordiszkontőre a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Budapesti (XI. kerület) áruházunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

(teljes vagy részmunkaidőben)

Várjuk újonnan nyíló XI. kerületi áruházunkba jelentkezését, ha az alábbi feltételeknek megfelel:

  • Könnyen megtalálja a hangot mindenkivel
  • Érdekli a lakberendezés, és az értékesítés
  • Motiválja a teljesítményarányos bérezés (jutalékos rendszer)
  • Tud önállóan dolgozni

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Jártasság bútor összeszerelésben
  • Teljesítmény, és minőségorientált munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre. Tárgy: „Bútoreladó”

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő