www.cvonline.hu

BÚTORASZTALOS

  • A hirdetés 457 napja lejárt

A Bútorász-Műhely Kft. munkatársakat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • Egyedi- illetve szabványbútorok precíz és pontos összeépítése, önállóan és csapatban dolgozva, tervek alapján
  • A gyártott bútorok helyszíni szerelése, akár külföldön is (pl: autószalonokban)

Elvárások:

  • Bútorasztalos szakmunkás, vagy asztalos aki a modern technológiájú bútorépítésben jártas
  • Akár néhány éves gyakorlattal rendelkező szakmunkások, vagy műszaki végzettségű, ügyes kezű fiatalok jelentkezését IS várjuk

Előny:

  • Önállóság, fejlődési igény, új megoldások iránti fogékonyság
  • Megbízhatóság, igényes munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, jó szellemű, nagy erejű csapat
  • Megbízható, stabil hátterű cég alkalmazottja lehet, hosszútávra tervezve

Munkavégzés helye:
Győr, Koroncói úti major (Győrtől 10 km, ha kell az üzembe való kijutást a cégünk biztosítja).

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő