Bútor vagy lakberendezési cikk értékesítő (teljes vagy részmunkaidőben)

  • A hirdetés 432 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Mömax áruházakat nyit. A Mömax bútoráruházak filozófiája, hogy mindenki számára elérhető áron kínálja az élvonalbeli divat trendeket a lakberendezés terén, megfizethető áron.

Újonnan nyíló áruházunkba, Budaörsre, a következő területre keresünk kollégát:

 Bútor vagy lakberendezési cikk értékesítő

(teljes vagy részmunkaidőben)

Várjuk újonnan nyíló budaörsi áruházunkba jelentkezését, ha az alábbi feltételeknek megfelel:

  • Könnyen megtalálja a hangot mindenkivel
  • Érdekli a lakberendezés, és az értékesítés
  • Motiválja a teljesítményarányos bérezés
  • Tud önállóan dolgozni

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Teljesítmény, és minőségorientált munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi email címre. Tárgy: „Budaörs”

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő