www.cvonline.hu

Bútor vagy lakberendezési aprócikk értékesítő

  • A hirdetés 248 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.
Újonnan nyíló pécsi áruházunkba, keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Várjuk újonnan nyíló pécsi áruházunkba jelentkezésedet, ha az alábbi feltételeknek megfelelsz:

  • Könnyen megtalálod a hangot mindenkivel
  • Érdekel a lakberendezés és az értékesítés
  • Motivál a teljesítményarányos bérezés
  • Tudsz önállóan dolgozni

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezés" gombon keresztül. Tárgy: „ PÉCS- bútor eladó”.
Köszönjük érdeklődésedet!

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő