www.cvonline.hu

Bútor Összeszerelő-Németország

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 988896

Német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával és korrekt bérezéssel.
Feladatok:

  • Lapra szerelt bútorok összeszerelése
  • Bútor elemek előkészítése, bepakolása a szállításhoz
  • Bútorok beépítése a megrendelőnél

Elvárások:
  • 1-2 év bútor összeszerelésben vagy famegmunkálásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikáció szintű, aktív német nyelvtudás (A2-es szint), mely interjú alkalmával tesztelésre kerül
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatmunkára való készség, jó alkalmazkodó készség
  • Jó fizikai állóképesség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nettó 1.300 EUR + borravaló első 3 hónapban; 4. hónaptól Bruttó 2.000 - 2.200 EUR + teljesítmény utáni jutalék + borravaló
  • Ingyenes szállás biztosítása
  • Cég által támogatott német szakképesítés (Fachkraft für Möbel-, Küchen- und Umzugsservice)
  • Cég által támogatott teherautó jogosítvány
  • Munkaruha és a munkához szükséges eszközök és szerszámok biztosítása
  • Munkavégzés helye: Hamburg vagy Leipzig környéke
  • Várható munkakezdés: 2016 árprilisától több ütemben

Előnyök:
  • Asztalos végzettség

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Krizics Mónikát a következő telefonszámon:+36 70 440 35 98 - munkanapokon 8-12 óráig.

Munkavégzés helye:
  • Budapest