www.cvonline.hu

Bútor-, konyha összeszerelő - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Bútor-, konyha összeszerelőt

Az Ön feladatai:

– bútorok és konyhák összeszerelése vevőknél

– bútorok kiszállítása a vevőkhöz

Amit Öntől várunk:

– kommunikációképes német nyelvtudás

– asztalos munkatapasztalat

– önálló munkavégzés

– fizikai képesség

– kommunikációs készség, vevőbarát kiszolgálás

– saját autó bejáráshoz

Amit nyújtunk:

– munkavégzés kiemelkedő minőségű gépekkel (Makita)

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: EG2 / EG3 besorolástól függően bruttó 9,61 – 11,23 euró / óra + max. nettó 32 euró kiegészítő (utazási költségtérítés, szállás költségtérítés) / nap

pl. 1 adókategória esetén kb. nettó 1900 euró / hó

– szálláskeresésben a munkáltató tud segítséget nyújtani

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!