www.cvonline.hu

Bútor-, konyha összeszerelő - Németország, Bayern

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkavégzés helye: Németország, Bayern

Munkakezdés: január

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Bútor-, konyha összeszerelőt

Az Ön feladatai:

  • bútorok és konyhák összeszerelése vevőknél
  • bútorok kiszállítása a vevőkhöz

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációképes német nyelvtudás
  • asztalos munkatapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • fizikai képesség
  • kommunikációs készség, vevőbarát kiszolgálás

Amit nyújtunk:

  • munkavégzés kiemelkedő minőségű gépekkel (Makita)
  • hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • fizetés: EG2 / EG3 besorolástól függően bruttó 9,61 – 11,23 euró / óra + max. nettó 32 euró kiegészítő (utazási költségtérítés, szállás költségtérítés) / nap
  • pl. 1 adókategória esetén kb. nettó 1900 euró / hó
  • szálláskeresésben a munkáltató tud segítséget nyújtani

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!