www.cvonline.hu

Bútor értékesítő, Budaörs és Budapest, XVII. kerület

  • A hirdetés 703 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Mömax áruházakat nyit.

A Mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló áruházunkba, Budaörs és Budapest, XVII. kerületbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Bútor értékesítő

(teljes vagy részmunkaidőben)

Várjuk újonnan nyíló áruházunkba jelentkezését, ha az alábbi feltételeknek megfelel:

  • Könnyen megtalálja a hangot mindenkivel
  • Érdekli a lakberendezés és az értékesítés
  • Motiválja a teljesítményarányos bérezés (jutalékos rendszer)
  • Tud önállóan dolgozni

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás
  • Jártasság bútor összeszerelésben

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi email címre .Tárgy: „ Budaörs bútor eladó” vagy „XVII. bútor eladó”.

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő