www.cvonline.hu

Buszvezető (Németország) (INTS/5/17)

  • A hirdetés 960 napja lejárt

Németországi 100 éves múlttal rendelkező autóbuszokkal foglalkozó partnercégünk számára keresünk, tapasztalt buszsofőröket, Feuchtwangen (Bayern tartomány) környékére.

Feladatok:

  • Helyközi busz vezetése
  • Vezetett gépjármű tisztán illetve rendben tartása

Elvárások:

  • Minimum 1 év busz vezetői tapasztalat
  • D és E kategóriás hivatalos és érvényes vezetői engedély
  • Erős alapfokú német nyelvtudás
  • Utas központú gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Bejelentett németországi munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kereseti lehetőség: bruttó 1.870 Euro/hónap
  • Szállás és utazási támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német