www.cvonline.hu

Buszflotta adminisztrátor

  • A hirdetés 626 napja lejárt

Nemzetközi szállítmányozással és személyszállítással foglalkozó, 1999 óta működő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozás keres új kollégát

pozícióra

Feladatok

  • Saját buszflotta (48 jármű) műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése és adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a buszvezetők, a saját szerviz és a vezetőség között
  • Telephelyi adminisztráció
  • Buszvezetők munkájával kapcsolatos adminisztráció
  • Buszflottával kapcsolatos adminisztráció
  • Buszflotta vezénylése eseti jelleggel (helyettesítés)

Elvárások

  • Magabiztos számítógép kezelés (Office)
  • Kiváló szervezőképesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • D kategóriás jogosítvány, GKI kártya, PÁV II.

Munkavégzés helye: Veresegyház

Amennyiben Ön minden kritériumnak megfelel és ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő