www.cvonline.hu

Busz-és teherautószerelő állások Norvégiában!

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 997074

Country:

Norway (+47)

Description of position:

Angolul beszélő szakemberek jelentkezését várjuk norvégiai márkaszervizekbe (Volvo, MAN, Scania, Mercedes és számos egyéb.)

Duties:

Angolul beszélő busz valamint teherautószerelő szakemberek jelentkezését várjuk norvégiai márkaszervizekbe (Volvo, MAN, Scania, Mercedes, Iveco és számos egyéb.)

Requirements, skills:

ELVÁRÁSOK:

• Minimum 3 év friss szakmai tapasztalat márkaszervizben

• Szakképzettség (szakmunkás vagy technikusi végzettség)

• Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás

• Jogosítvány személygépkocsira (jogosítvány teherautókra előny)

Kérjük, hogy küldje el angol nyelvű fényképes önéletrajzát.

Known languages:

Társalgási szintű angol nyelvtudás

Short company info:

AMIT KÍNÁLUNK:

KIEMELKEDŐ FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

• 20 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel,

•37,5 órás munkahét (hétfő-péntek)

• Kiemelkedő, versenyképes norvég bérezés és juttatások (tapasztalatnak és képzettségnek megfelelő norvég színvonalú fizetés)

• Teljeskörű támogatás a munkahelyhez közeli szállással kapcsolatban

• Segítségnyújtás munkavállalási engedély, tartózkodási engedély, adóügyi regisztráció intézésében (mindegyik díjmentes)

• Biztosítás (díjmentes)

• Fizetett szabadság

• Munkaruha és cipő, szerszámok (ingyenes)

• Állami családi pótlék

• Asszisztencia az első 2 évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás)

• Ösztönző juttatási rendszer : hűségbónusz

• Elismert márkaszervízekben a legmodernebb munkakörnyezet

• Norvég nyelvtanfolyam: opcionális

• Kapcsolattartás és támogatás a szerződés teljes ideje alatt

Megbízónk piacvezető norvégiai cég, mely az autóiparra specializálódva keres szakképzett munkaerőt.

Az alábbi videolink hasznos információkkal szolgálhat a munkával kapcsolatban:

Link megjelenítése

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.