www.cvonline.hu

Businness Finance Partner

  • A hirdetés 779 napja lejárt

We are actively searching the best of the best candidate to our partner

About the company

The challenge

Support a global company financial activities on a rgional level.

Your professional experience

You have several years experience in manufacturing cost controlling. You understand the cost structure of a manufactured product and which are the factors/events that influence cost structure.

Your personality

You are a proactive person who loves to understand the business itself. You can handle several projects simultaneously. You dig deep into facts and data to

Ideally you plan your future as a management expert on a regional level supporting to

Primary location

Budapest, with occasional travel within Europe

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...