Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2018.10.20.
Hirdetés azonosító: 1636028
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Business Unit Manager

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 20 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat:

A munkakör célja / Purpose of this role:

  •       A rábízott Business Unit teljeskörű irányítása a vevő felé történő megfelelés érdekében

Fő feladatok / Main duties:

  • A Business Unit menedzsmentjének irányítása, / támogatása
  • A gyártott termékek a vevői igényeknek megfelelő határidőre és minőségben történő kiszállítása
  • A Business Unit számára előírt profitabilitás biztosítása
  • Új termék bevezetés teljeskörű támogatása
  • A gyártási folyamatok fejlesztése
  • A minőségbiztosítási szabványok és előírások betartása / betartatása
  • A Business Unitba tartozó területek (gyártás, programs, termelés tervezés, minőségbiztosítás, raktár / beszerzés, mérnökség) tevékenységeinek összehangolása.
  • Hatékony emberi erőforrás menedzsment
  • A meghatározott teljesítmény mutatók figyelése és ellenőrzése, beleértve a termelési, minőségi, karbantartási, valamint hibajelentéseket
  • Társterületekkel való együttműködés
  • A munkavédelmi és biztonsági előírások és rendszabályok betartásának biztosítása a munkahelyi balesetek és sérülések megelőzése érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Jó csapatírányítási képesség
  • Jó időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség
  • Automotive termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Jó prezentációs és interperszonális képességek
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

  • Cafeteria
  • Versenyképes bér
  • Sok egyéb dolgozói juttatás, kedvezmények
  • Albérlet támogatás
  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éves stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Amerikai multinacionális munkakultúra

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre