www.cvonline.hu

Business Unit Manager

Régió: Heves

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.19.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1191411

Business Unit Managert keresünk multinacionális autóipari partnerünk megbízásából Heves megyébe. A vállalat Budapestről napi szinten bejárható távolságban helyezkedik el, elhivatott, szériagyártásban tapasztalt, gyártási, projekt és mérnökség vezetői kompetenciák birtokában lévő, angolul folyékonyan beszélő jelöltek pályázati anyagát várja.

Kiemelkedő juttatási csomagot, vállalati autót, képzési és előrelépési lehetőséget, valamint modern gyártó környezete biztosítanak a leendő vezető számára.

Feladatok:

- Csoportvezetők diszciplináris vezetése mind mérnökségi, mind gyártási oldalról
- Felelősség a komplex Business Unit tevékenységéért a beszállítóktól a vevők kiszolgálásáig tartó teljes folyamatban
- Teljesítménymutatók monitorozása, folyamatos fejlesztése
- Folyamatok Lean alapú fejlesztése
- Üzleti tervezés (létszám, eszközök, anyagok, volumen, eredmények)

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Min. 5 év releváns vezetői tapasztalat autóipari gyártásban
- Kiváló angol nyelvtudás
- Erős vezetői és motivációs készségek
- Karizmatikus, eredmény-orientált személyiség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és szeretne a lehetőségről többet megtudni, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.