www.cvonline.hu

Business Unit Manager

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1161094

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Borsod-Abaúj-Zemplén)

A világ első számú elektronikai beszállítója számára keresünk új kollégákat, folyamatosan bővülő autóipari csapatába Partnerünk a térség egyik maghatározó gazdasági szereplője, aki szolgáltatásai magas színvonala mellet a környezettudatosságot tartja a legfontosabbnak.
Feladatok:

  • A Business Unit Manager, az üzem stratégiai vezető csapatának tagjaként felelős az autóipari ügyfél részére történő programok, projektek és folyamatok kidolgozásáért és megvalósításáért
  • Fejleszti és támogatja a stratégiát a célok megvalósulásának érdekében a funkcionális csoportokon és az ügyfélkapcsolaton keresztül
  • Befolyásolja a stratégia irányát, terveket dolgoz ki, és komplex feladatokat hajt végre
  • Hatékonyan kezeli és fejleszti a meglévő ügyfélkapcsolatokat, és igyekszik kihasználni a vállalat szerves növekedési lehetőségeit
  • Átfogó megoldásokat kínál összetett problémákra. Értékeli az eredményeket a célok elérése érdekében
  • Hatékony kapcsolatot tart a belső és külső ügyfelekkel, hogy a szükséges adatok és információk tisztázottak legyenek és rendelkezésre álljanak
  • Teljes felelősséggel tartozik az ügyféloldalon elért P&L beszámolóért
  • Felelős a hozzárendelt ügyfelekre vonatkozó ajánlatadás (RFP) folyamatáért.
  • A Business Unit Manager részben felelős a működési és pénzügyi teljesítményéért
  • Közvetlenül felelős a teljesítményért a fejlesztéséért és a stratégiáért. Közvetett módon hozzájárul a termelés sikerességéért
  • Felelős az árképzésért, az ügyfélkapcsolati teljesítménymutatókért és a vevői elégedettségért

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 6-8 év tapasztalat gyártási (lehetőleg EMS) környezetben
  • Alapos műszaki, lehetőleg autóipari gyártási ismeretek
  • Pénzügyi ismeretek, gazdasági szemlélet
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Erős vevőorientált szemlélet
  • Projektszemlélet

Juttatások:
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a megadott e-mail címen.

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group