www.cvonline.hu

Business Unit Manager (Referenciaszám: FE-926)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 796928

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (villamosmérnök diploma preferált)
  • Többéves szakmai tapasztalat projektvezetésben ideális esetben elektronikai gyártó cégnél
  • Emberek irányításában, vezetésében szerzett gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Excel, Word, SAP ismeret
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló és szisztematikus munkavégzés, határozott fellépés, szakmai meggyőzőképesség

Előny:

  • Autóipari tapasztalat

Főbb feladatok:

  • Hozzá tartozó Business Unit (BU) közvetlen irányítása: a gyártási, anyagellátási, karbantartási, minőségügyi, pénzügyi, emberi erőforrás folyamatok és a mérnöki tevékenység felügyelete, koordinációja
  • BU éves költségvetésének tervezése, nyomon követése, a folyamatos fejlesztési tevékenységek erőforrásigényének ütemezése
  • BU-hoz kapcsolódó projektek stratégiai tervezése és ellenőrzése
  • Új termékek felfuttatásának koordinációja
  • Saját BU képviselete meetingeken, auditokon
  • Aktív közreműködés a belső költség-csökkentő, munkaerő-fejlesztő projektekben
  • Mátrix rendszerben a többi BU-tal való szoros együttműködés
  • Jelentések, riportok és éves teljesítményértékelések készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai tulajdonú, dinamikusan bővülő multinacionális vállalat székesfehérvári gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a hozzá tartozó FE-926-os referenciaszámot.

Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Editnél a +36 20915-6641-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mérnök / Műszaki, Elektronika / Telekommunikáció
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő