www.cvonline.hu

Business to business gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 776877
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal telekommunikációs területen működő multinacionális partnerünkhöz keresünk Business to business gyakornokot!

Feladatok:

  • a vállalati szolgáltatások üzletág reporting tevékenységének támogatása
  • az üzletág teljesítménymérésével kapcsolatos adatok (értékesített szolgáltatások száma, értéke, stb.) ellenőrzése, · adatok egyeztetése, excel táblázatok összehasonlítása, eltérések okainak vizsgálata
  • heti riportok, kimutatások készítése, a táblázatokból kivont adatok alapján
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása (adatok, képletek másolása, táblázatok aktualizálása, karban tartása)

Elvárások:

  • magas szintű excel ismeret (pl függvények)
  • hétfőn 8 órában mindenképpen, de ha lehet kedden is minimum 4 órában tudjon jönni
  • monotonitástűrés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • analitikus gondolkodás
  • logikus gondolkodásmód
  • gyors tanulási képesség
  • felelősségtudat, önálló munkavégzésre való képesség
  • alapszintű angol nyelvismeret (egyes riportok angol nyelvűek)

Előnyt jelent:

  • heti min. 25 óra munka vállalása

Amit kínálunk:

  • 700 Ft/óra
  • szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • felnőtt munkavállalóként való elhelyezkedés lehetősége
Amennyiben tudod vállalni a heti 25 órás, akkor várjuk jelentkezésed, miután regisztráltál a Link megjelenítése oldalon.