www.cvonline.hu

Business Support Analyst

Régió: Veszprém

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1178398

Pozíció leírása / Job description

Szívesen segítesz bajbajutott kollégáidon IT tudásoddal?

Akár már pályakezdőként bekapcsolódnál új rendszer bevezetésébe, informatikai tesztelésébe?

Szuper rendszerszemlélettel és IT érdeklődéssel rendelkezel?

Akkor ez a te helyed!

Autóipari gyártócég partnerünk bővülés miatt keres Business Support kollgát!
Az új kolléga feladatai közé fog tartozni:

- lokális, üzleti és termelés i alkalmazások támogatása
- rendszerek adminisztrációja, mentés és helyreállítás
- általános mentési rendszerek működésének ellenőrzése
- felhasználók adminisztrációja az üzemeltetett rendszerekben, jogosultságok kezelése
- oktatás
- felhasználók és kulcs felhasználók támogatása
- indikátorok, statisztikák kezelése
- folyamatos jobbítás
- telepítések végrehajtása
- tesztelés

Elvárások / Requirements

Amire szükséged lesz:
- egyetemi Bsc vagy BA diploma (bármilyen szakterületről)
- írásbeli angol tudás, és nyitottság ennek fejlesztésére
- IT / IS alapismeretek, IT helpdesk háttér előnyt jelent!
- motiváció, hogy elmélyedj az informatika területén, fejleszd problémamegoldási készségedet

Amit kínálunk / Offer

Mit nyújthat neked ez a pozíció?

- multinacionális nagyvállalati környezet
- cég által támogatott nyelvi kurzusok (angol, német & francia)
- nemzetközi tudásbázis, akár külföldi tréningek
- teljes körű betanítás az informatikai területbe
- lehetőség bekapcsolódni projektekbe, tesztelésekbe
- családias kis csapat, jó hangulat
- versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a