www.cvonline.hu

Business Quality Analyst

  • A hirdetés 83 napja lejárt

Téged keresünk, ha olyan nemzetközi csapatban szeretnél dolgozni, ahol folyamatos kihívások és fejlődési lehetőségek várnak.
Az National Instrumentsnél olyan légkör fogad, ahol a mindennapokat az egymás iránti tisztelet, lendületesség, dinamikus, segítőkész  csapat és kihívással teli feladatok övezik.

Feladatok

  • IT projektek teljes körű minőségmenedzsmentje; vállalati szoftverek és rendszerek tesztstratégiájának tervezése és koordinálása.
  • Tesztfolyamatok tervezése és végrehajtása együttműködve a fejlesztő, elemző és üzleti csoportokkal.
  • A szoftverfejlesztési ciklusok nyomon követése, az új verziók kiadásának koordinációja.
  • Automatizált tesztek tervezése, együttműködés az implementáció során.
  • Minőségelemzési és tesztelési módszertanok folyamatos fejlesztése; tesztelési eljárások tervezése, bevezetése, támogatása és nyomon követése.
  • Adatelemzés és -validálás egyedi szkriptek és automatizált eszközök használatával.
  • Átfogó riportok, elemzések, tesztjelentések készítése; üzleti kockázatok értékelése és változtatási javaslatok kommunikációja.
  • Részvétel a külföldi kollégákkal közös rendszeres és eseti projektmegbeszéléseken.
  • Az üzleti elemző szervezet támogatása tesztvégrehajtási és technológiai feladatokban.
  • A Sales és Marketing üzleti csoport támogatása; javaslattétel az egyes komponensek és folyamatok működésének optimalizálására.

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat üzleti/informatikai területen.
  • Felsőfokú végzettség. (Informatikai vagy gazdasági/üzleti vagy mérnöki területen.)
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Rendszerszemlélet, komplex IT rendszerek és problémák gyors megértése; folyamatok modellezésének képessége.
  • A programozási nyelvek és a programozás logikájának elemzői szintű ismerete.
  • Alapvető irodai alkalmazások és webes rendszerek készségszintű használata. (Excel, PowerPoint, Word.)
  • Önállóan szervezett, célorientált munkavégzés.
  • Világos, lényegre törő kommunikáció szóban és írásban.
  • Kreatív, problémamegoldó, nyitott személyiség; magabiztos, céltudatos fellépés.
  • Képesség a hatékony együttműködésre nemzetközi környezetben.

Előnyt jelenthet

  • Gyakorlati tapasztalat szoftverminőség és tesztelési területeken.
  • Teszttervezési, tesztkoordinációs tapasztalat.
  • Programozási ismeretek. (SQL, PL/SQL, Python, Java, PHP.)
  • Tesztautomatizálás területén szerzett tapasztalat.
  • ISTQB minősítés és/vagy hasonló területen szerzett képesítés.
  • Projektmenedzsment tapasztalat.
  • Gyakorlat szoftverfejlesztési metodológiák alkalmazásában.
  • Projektmenedzsment/hibajegykezelő rendszerek ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Kihívásokkal teli munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Utazási lehetőség
  • Karrierlehetőség
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol