www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Business Process Specialist (SAP MM/SD)

Hozzáadva: 2016.08.27.
lejárt

Saját csapatunk bővítésére keresünk új kollégát, 11. kerületi munkavégzéssel Business Process Specialist  (SAP MM/SD) pozícióba.

Jelentkezz, ha szeretnél tagja lenni egy nemzetközi csapatnak, folyamatos képzéseken részt venni!

Elvárások
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban) elengedhetetlen
  • SAP MM/SD moduljainak legalább felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
  • Egyetemi/főiskolai végzettség

Értékelt kvalitások
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Egyéb SAP modulok és technológiák (kiemelten eCATT) felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk
  • Tréningek, tanfolyamok
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Kategória
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Fehér mosogató

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Fehér mosogatót keresünk Budapest belvárosába...
Budapest

Cukrász

Costes DownTown

Cukrászcukrász munkakörbe keresünk gyakorlattal...
Budapest

'Accounts Receivable'

West End Szállodaüzemeltető Kft. ( Hilton )

'Key duties and responsibilities: Opening new ...