www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Business Process Specialist (SAP MM/SD)

Hozzáadva: 2017.06.21.
lejárt

Saját csapatunk bővítésére keresünk új kollégát, 11. kerületi munkavégzéssel Business Process Specialist  (SAP MM/SD) pozícióba.

Jelentkezz, ha szeretnél tagja lenni egy nemzetközi csapatnak, folyamatos képzéseken részt venni!

Elvárások
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban) elengedhetetlen
  • SAP MM/SD moduljainak legalább felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
  • Egyetemi/főiskolai végzettség

Értékelt kvalitások
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Egyéb SAP modulok és technológiák (kiemelten eCATT) felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk
  • Tréningek, tanfolyamok
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Kategória
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
German Speaking Junior HR Support Specialist

Exact Solutions Kft.

Location:BudapestResponsibilities:Ensure timely...
Budapest

Desktop Administrator

About the company The american firm represents ...
Budapest

SALES GYAKORNOK (HR7665954X)

Get Work Trend Kft

SALES GYAKORNOK(HR7665954X) Úgy érzed ideje bei...
Pest, Budapest, II. kerület