www.cvonline.hu

Business Operations Administrator

  • A hirdetés 219 napja lejárt

Multinacionális partnerünk részére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Business Operations Administrator

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Cégen belüli események szervezése, koordinálása
  • Üzleti utakkal kapcsolatos adminisztráció támogatása (számlák rendezése, foglalások adott rendszerbe való bejegyzése)
  • Tárgyalószobák foglalása
  • Új munkatársak belépésének támogatása
Elvárások:
  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office készségszintű használata
  • Általános irodai ügyvitelben szerzett tapasztalat előny
  • Határozott, kommunikatív, segítőkész személyiség
  • Jó szervezőkészség
Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi, multinacionális munkakörnyezet
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -