www.cvonline.hu
Business Operation Specialist (Reporting - Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 857252
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Adatok gyűjtése és bevitele Excel táblázatokba a   Businnes Case dokumentumaiból
  • Standard jelentések készítése Excel makrók   használatával, PowerPoint prezentációk készítése
  • Együttműködés HQ funkcióval
  • A BO EPM kapcsolattartója, a kapcsolatos számok és   tartalmak tekintetében
  • Konferenciahívásokban való részvétel, információk   biztosítása a KPI-okról
  • Közvetlenül az Account Managerektől való SLA-hoz   kapcsolódó adatok gyűjtése
  • SLA riportok készítése és a központi funkciókkalvaló   kommunikáció

Elvárások

  • Főiskolai végzettség
  • Jól szervezett munkastílus
  • MS Excel és MS PowerPoint alapos ismerete
  • Középfokú angol és német nyelvtudás

Előnyök

  • Precíz
  • Pénzügyi tapasztalattal rendelkezik
  • HQ tapasztalat
  • Tapasztalat Top Managementi szintű riportok   készítésében

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81836

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió