www.cvonline.hu
Business Operation Specialist (Dialog) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 857054
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Napi médiariportok előkészítése, strukturálása és   analizálása a BO Delivery Management és TOP Management számára.
  • Pénzügyi versenytársak elemzésének készítése,   riportálás a pénzügyi helyzetükről minden hónapban, a releváns témák alapján.
  • Kapcsolattartás a Delivery Dialog Management-tel.
  • Részvétel a Top Management szint számára készülő   prezentációk készítésében, melynek célja egy átfogó kép adása a T-Systems és   különösképp a Delivery helyzetéről.

Elvárások

  • Legalább főiskolai végzettség
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • MS Excel és MS Power Point haladó szintű ismerete
  • Tapasztalat Top Management szintjén való   kommunikációban és jelentés készítésében
  • Tapasztalat dokumentumok előkészítésében és BB   összefoglalók készítésében Top Management szinten
  • Képesség Management szinten való prezentálásban
  • Képesség saját felelősségű topic futtatására
  • Jól szervezett munkastílus

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és   angol /német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül   küldd el

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81822

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen