www.cvonline.hu
Business Operation Specialist (Dialog) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 857253
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Napi médiariportok előkészítése, strukturálása és   analizálása a BO Delivery Management és TOP Management számára.
  • Pénzügyi versenytársak elemzésének készítése,   riportálás a pénzügyi helyzetükről minden hónapban, a releváns témák alapján.
  • Kapcsolattartás a Delivery Dialog Management-tel.
  • Részvétel a Top Management szint számára készülő   prezentációk készítésében, melynek célja egy átfogó kép adása a T-Systems és   különösképp a Delivery helyzetéről.

Elvárások

  • Legalább főiskolai végzettség
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • MS Excel és MS Power Point haladó szintű ismerete
  • Tapasztalat Top Management szintjén való   kommunikációban és jelentés készítésében

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 81837

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió