www.cvonline.hu
Business Operation Manager - IT Operations (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1076319
lejárt
YOUR TASK
  • Az ágazat vezetője mellett működő üzlettámogatási csoport szakmai, szervezeti irányítása, költségeinek tervezése és követése
  • A csoport által feldolgozott stratégiai, folyamat, pénzügyi, erőforrás kezelési és ad hoc feladatok valamint projektek képviselete az ágazat vezetése felé
  • Az ágazatvezető által kiadott feladatok koordinálása, megbeszélések szerevezése, előkészítése, szakmai és szervezeti prezentációk készítése
  • Döntéshozatalhoz információk gyűjtése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Business Case-ek előkészítése gazdasági és nyereségi kalkulációk segítségével, ezzel segítve az üzleti döntéshozatal folyamat előkészítését
  • Kapcsolattartás nemzetközi üzleti partnerekkel és más ágazatokkal
  • Háttérben az ágazatvezető tanácsadójaként működik
YOUR PROFIL
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol és német nyelvtudás
  • Jártasság üzleti elemzésekben
  • Projekt koordinációban szerzett tapasztalat
  • Átfogó stratégiák és célok kidolgozásában szerzett tapasztalat
  • Általános vezetői feladatokban szerzett tapasztalat
  • Általános vállalati előírások mentén való gondolkodás
  • Különböző funkciók és célok integrációjára és összehangolására való képesség (értékelés, priorizálás, döntéshozás, konfliktuskezelés, erőforrások optimalizációja)
  • Inspirál, motivál és támogatja mások fejlődését, valamint a megfelelő munkahelyi légkör megteremtését
  • Megoldásközpontú gondolkodásmód
  • Excel, PowerPoint professzionális kezelése
  • Access ismeret és hasonló üzleti környezetben szerzett tapasztalat előny

Application - IT Services Career Site

Kategória
IT / Informatika
Régió