Business Operation Consultant/Manager - Budapest (Referenciaszám: BV-1846)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.30.
Hirdetés azonosító: 1121307

Feladatok:

  • A szoftver komponensek életciklusának kiszámítása
  • Munkaállomások költségvetési kereteinek meghatározása
  • Költségkalkulációk elkészítése
  • Riportok, prezentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-4 éves releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Pénzügyi tapasztalat előny
  • Informatikai beállítottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Windows 7/10 ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő informatikai szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-1846-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő