Business Operation Consultant specialized in Finance (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1033646
lejárt
FELADAT
  • Ágazat üzleti, pénzügyi  folyamatainak támogatása
  • Havi, illetve éves pénzügyi zárásban való aktív részvétel (elhatárolás kalkuláció, egyeztetés stb.)
  • Rendszeres, illetve eseti jellegű üzleti, pénzügyi és egyéb riportok készítése
  • Riporting folyamatok fejlesztése
  • Tervezésben való részvétel:  tervezők támogatása, szezonalitás számítás, CAPEX tervezés
  • Rendszerek bevezetésében, fejlesztésében való részvétel
  • Különböző projektekben való közreműködés
  • Adhoc pénzügyi elemzések készítése
PROFIL
  • Pénzügyi területen legalább 3 év tapasztalat
  • Erős közepfokú angol tudás
  • Logikus gondolkodás
  • Függetlenül is tud dolgozni
  • Agilitás

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...